13 Tetor, 2017

Genc Pollo me kapele sporti deri te dera e Parlamentit


Dukej pak si i çuditshëm këtë të enjte në Parlament Genc Pollo, teksa është shfaqur me kostum e kollare dhe me një kapele sporti, të cilën në fakt e hoqi sapo erdhi te dera e Parlamentit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al