24 Janar, 2022

Fotot nga paparazzi/ Xhentilesa kësaj here u takon grave, Erisa Xhixho i mban çadrën Dash Shehut

Në përgjithësi ndodh e kundërta, por për sa kohë kërkohet barazi mes burrave dhe grave, edhe xhestet e xhentilesës janë të mirëpritura nga të dyja krahët, si në këtë rast ku deputetja e LSI-së, Erisa Xhixho, i mban çadrën deputetit të PD-së, Dashamir Shehu.

© Panoramaplus.al