11 Tetor, 2021

Fotot nga paparazzi/ Tërheq vëmendjen veshja gjysmë zyrtare e Petrit Vasilit

Si pjesë e Grupit Parlamentar të LSI dhe politikan tashmë me eksperiencë, Petrit Vasili vijon të jetë aktiv në politikën e ditës. 

petrit vasili.1

Por me sa duket veshja zyrtare që kërkon Parlamenti, e bezdis pak, kështu që këtë të enjte kishte bërë një adoptim mes stilit klasik lart, që është xhaketa, kollarja dhe këmisha dhe pantallonave xhinse poshtë, të cilat me siguri mund të jenë më komode sesa ato klasike. Natyrisht që dukej ndryshe krahasuar me kolegët e tij.

/Panoramaplus.al

petrit vasili