19 Dhjetor, 2021

Fotot nga paparazzi/ Reiz Çiço në versionin e gjyshit sportiv, shoqëron nipin me biçikletë

Ka më shumë se dy dekada që është në ekran, një nga folësit më jetëgjatë të lajmeve. Si gjithmonë me qëndrimin që i duhet studios dhe me stilolapsin e famshëm që e fut në xhep dhe e nxjerr me shumë stil.

reis cico nipi sportiv4

Reiz Çiço tashmë ka bërë histori në karrierën e tij dhe pa dyshim që shumë prej nesh do të donim të dinim se si është jeta e tij jashtë studios së lajmeve dhe jashtë ambienteve të televizionit.

reis cico nipi sportiv

Kjo foto e bërë nga paparazzi ynë tregon që Çiço bëhet shumë “tokësor” dhe i zakonshëm në përditshmëri. Ai përpiqet të kalojë sa më shumë kohë me famijarët e tij e sidomos me nipin, për të cilin miqtë e Reizit tregojnë se e ka pikë të dobët.

/Panoramaplus.al

reis cico nipi sportiv2reis cico nipi sportiv1reis cico nipi sportiv3

© Panoramaplus.al