6 Dhjetor, 2021

Fotot nga paparazzi/ Bledi Çuçi dhe Ulsi Manja, dy ministrat më të qeshur të kabinetit Rama

Ulsi Manja është hyrje e re e kabinetit të Ramës, ndërkohë që për disa vite ka qenë një deputet i thjeshtë. 

ulsi manja bledi cuci1

Ndërkohë, Bledi Çuçi vijon punën e tij në krye të një prej ministrive më problematike dhe ku ministrat janë ndërruar më shumës se në çdo ministri tjetër.

Po ajo që na bie në sy është se ministrat Manja dhe Çuçi kanë një komunikim shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Ata shihen vazhdimisht duke biseduar dhe duke qeshur. As një shenjë stresi nuk duket në fytyrat e tyre për shkak të detyrave të rëndësishme që mbajnë.

/Panoramaplus.al

ulsi manja bledi cuciedi rama cader parlament