28 Shkurt, 2021

Fotot nga paparazi/ Vazhdon të na surprizojë ministrja Belinda Balluku me format e reja fizike, pasi ka humbur shumë kg

Ministrja e Transportit dhe e Energjetikës, Belinda Balluku, krahas reformave që ka ndërmarrë në institucionin që drejton, me sa duket ka vendosur të bëjë ndryshime rrënjësore edhe në fizikun e saj.

Pak javë më parë, të gjithë u surprizuam nga fakti se zonja Balluku u shfaq me disa kilogramë më pak në trupin e saj. Por ky me siguri duhet të jetë ndonjë projekt afatgjatë i zonjës Balluku sepse sa herë shfaqet në publik, ne e shohim gjithnjë e më me pak kilogramë.

Ky duket që është një nga vendimet dhe invsetimet më të mira që ajo ka bërë për veten e saj. Duhet thënë se duket shumë mirë, madje nganjëherë bëhet edhe e vështirë të identifikohet, pasi jemi mësuar ta shohim me një pamje komplet tjetër. Gjithçka duket perfekt tani.

/Panoramaplus.al