13 Shtator, 2021

Fotot nga paparazi/ Çfarë surprize ka rezervuar Ardit Gjebrea? Fototgrafohet me artistët italianë

Moderatori dhe kantautori i njohur Ardit Gjebrea është fotografuar pak ditë më parë nga paparazzi ynë duke ecur në këmbë në një nga rrugët e Tiranës. 

ardit gjebrea artisteitaliane1 (3)

Ai ishte në shoqërinë e dy artistëve italianë. Meqenëse “Këngën Magjike” e bëri në pranverë, nuk e dimë nëse Gjebrea po 20 përgatit ndonjë gjë speciale në ekran.

ardit gjebrea artisteitaliane1 (1)

Ose mund të jenë thjesht miq të artistit, me të cilët ai po kalon pak kohë.

Ndërkohë, duhet thënë se Gjebrea është një nga prezantuesit më jetëgjatë, me emisionin e së dielës në “Tv Klan” si dhe producent i festivalit “Kënga Magjike”.

/Panoramaplus.al

ardit gjebrea artisteitaliane1 (2)