25 Maj, 2020

Foto nga paparazi/ Ana e panjohur e rokerit ekstravagant, Bojken Lako “kapet mat” duke …

Ai është një roker ekstravagant dhe këtë anë të tij e shpreh më së shumti me ndryshimin e vazhdueshëm të ngjyrës së flokëve, por edhe me stilin e veshjes.

Nuk ka moshë për një roker, ai duhet të tregojë në çdo detaj se është i veçantë. Por me sa duket, Bojkeni në jetën e përditshme bën edhe gjëra të zakonshme.

Si në këto foto të shkrepura pak ditë më parë nga paparazzi ynë.

Bojkeni është fotografuar duke bërë pazaret, por edhe në këtë rast nuk ka harruar të vishet me stil.

/Panoramaplus.al