11 Korrik, 2022

“Do bëjmë dush bashkë?”- Pete Davidson shfaqet për herë të parë në “The Kardashians” me skenën e nxehtë me Kim (VIDEO)


Romanca e Kim Kardashian dhe Pete Davidson duket se po ecën më së miri.

Së fundmi është publikuar traileri i sezonit të dytë të “The Kardashians”, ku themeluesja e Skims pyet të dashurin e saj nëse do të donte të bënte dush me të.

“Zemër, a dëshiron të bësh dush me mua shpejt?” pyet ajo teksa sihet se motra e saj Khloé Kardashian është e tronditur. Si kundërpërgjigje, Davidson, hedh menjëherë telefonin e tij dhe ikën për t’u bashkuar me të.

Ky fragment shënon paraqitjen e parë të komedianit në kamera në serialin e “The Kardashians.”

Gjatë finales së sezonit 1, ylli i “King of Staten Island” u dëgjua teksa bënte një shaka për vaginën e Kim Kardashian.

“Pite, eja këtu, duhet të takosh Paxy-n. Paxy ka punuar me mua për 14 vjet nga ‘Keeping Up With the Kardashians’. Ajo di gjithçka për mua. Ajo ndoshta e ka parë vaginën time”, tha Kim në karrigen e saj të rrëfimit.

Davidson u përgjigj, duke pyetur: “Më shumë se unë?”

“Jo më shumë se ti,” ia ktheu Kim me një buzëqeshje të madhe në fytyrë. “Por ajo me siguri e ka parë atë.”

Para fillimit të sezonit premierë në prill, themeluesja e Skkn i  tha Variety  se ajo nuk kishte filmuar me të dashurin e saj.

“Unë nuk jam kundër kësaj. Thjesht nuk është ajo që bën ai,” tha ajo në atë kohë, duke shtuar se ai me siguri do të ishte i hapur ndaj kësaj. Sezoni 2 i “The Kardashians” do të shfaqet premierë më 22 shtator 2022 në Hulu.

© Panoramaplus.al