8 Shtator, 2018

Demi Rose provokon sërish në Ibiza, realizon setin fotografik ku tregon format bombastike

Falë formave të saj bombastike, modelja Demi Rose është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik për “ISAWITFIRST.COM” dhe duket fantastike.

23-vjeçarja shihet me bikini portokalli në serinë provokuese të fotove të realizuar në Ibiza të Spanjës, ku linjat e saj trupore tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.

Panorama Plus