5 Shtator, 2018

Demi Lovato nxjerr në shitje shtëpinë luksoze ku mori mbidozën (FOTO)

Këngëtarja e famshme Demi Lovato ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj në Hollivud për 9.5 milionë dollarë.

Sipas mediave ndërkombëtare, këngëtarja e ka blerë këtë shtëpi në shtator të vitit 2016 me një çmim prej 8.3 milionë dollarë. Shtëpia që ka dalë në shitje është 515 metra katrorë dhe ka 5 tualete.

Ndërkohë kujtojmë se Lovato kaloi në mbidozë me oksikodon gjatë një feste në shtëpinë e saj. Miqtë u përpoqën ta mbanin gjallë duke i dhënë Narcan dhe më pas kaloi 10 ditë në spital.

Pasi doli nga spitali, këngëtarja nuk është kthyer në shtëpinë e saj, por i është drejtuar menjëherë qendrës së rehabilitimit.

Panorama Plus