25 Gusht, 2018

Belen Rodriguez “çmend” fansat e “Instagram”-it, pozon pa asnjë rrobë në trup (FOTO)

Askush nuk habitet kur Belen Rodriguez pozon e zhveshur para aparatit fotografik, pasi që prej vitit 2007 ajo është një ndër modelet më të komentuara dhe të paguara në Itali.

 

Gjithashtu fama e vajzës nga Argjentina është rritur edhe më shumë për shkak të skandaleve të shumta në jetën e saj personale.

Belen është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ka plot shtatë milionë ndjekës. Për fansat e saj ajo mbrëmë ka postuar një foto ku shfaqet pa asnjë rrobë në trup. Me këmbët kryq dhe duart përreth gjoksit, ajo pozon shumë mendueshëm.

“Lëkurë” – shkruan bashkëngjitur fotos së postuar nga Rodriguez, ku ekspozohen linjat e saj perfekte.

Panorama Plus