FOTOTLAJM/ Gjesti që tërhoqi vëmendjen sot te Astiri, banori hipën mbi godinën që do shembet dhe vendos…

| 13:36
SHPËRNDAJE

Flamuri i SHBA u vendos sot në tarracën e një prej godinave që mbahet në këmbë edhe për pak orë, pasi fadromat e IKMT ta shembin godinën e radhës në zonën e Astirit.

Një qytetar i zonës së Unazës së Re, sic duket nga fotot e shkrepura nga LSA, i vuri flamujt në tarracë në shenjë thirrje për ndihmë dhe vëmendje edhe nga të huajt, për të hedhur sytë nga situata që u krijua këtë të martë në mëngjes në zonën e Astirit.

12 persona mbetën të plagosur nga përplasja me policinë, mes tyre 5 efektivë dhe 7 banorë.

2016496f-d117-4d78-8a74-0d2a6a356741 dd54e973-0fd2-445d-a6e5-d1b243f7dd03 dedea849-c101-443e-9e55-a42d7326b55d ca316c21-b437-45ba-a212-1929d837ea92 ec996062-c331-4ab3-af3b-e6bdecd0c477 b7a51ac6-2020-49cf-8812-9eb37a7a5cb1 1600ed72-710c-4f86-9e86-d2e2aeee41e2 286f77b0-c62e-4af0-a0a6-14963303ddef 8ef74a1d-28b8-4384-800e-c105daadc12d

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.