Fotot nga paparazzi / Sadri Abazi imiton Edi Ramën, në Parlament me kostum dhe atlete me ngjyra

| 14:25
SHPËRNDAJE

Nuk e dimë nëse quhen të lira, mesatare apo të shtrenjta një palë këpucë “Hogan” që kushtojnë 325 euro, por duhet thënë se deputeti Abazi po ndjek trendet e modës, diçka që nuk e kemi parë më parë në veshjet e tij.

sadri-abazi sadri-abazi1

atlete

sadri-abazi2 sadri-abazi3

Panorama Plus

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.