Fotot nga paparazi/ Prekje, puthje, përqafime, socialistët mendojnë se janë imunë nga korona

| 18:43
SHPËRNDAJE

Fotoja djathtas tregton disa nga figurat e rëndësishme të Partisë Socialiste, si Ditmir Bushati, Eglantina Gjermeni etj.

Ata janë fotografuar pak ditë më parë nga paparazzi ynë dhe ajo që të bën përshtypje, është fakti se asnjëri prej tyre nuk është përshtatur me sjelljen e re, për të cilën na flet përditë Ministria e Shëndetësisë.

Prezenca e virusit Covid-19 dhe shtimi i rasteve ditët e fundit, ka bërë që të kërkohet një sensibilizim më i madh këto kohë, duke ruajtur distancën sociale dhe masat e tjera mbrojtëse.

Por kjo nuk reflektohet në këtë rast, ku siç e shikoni, politikanët socialistë preken, puthen e përqafohen me njëritjetrin njëlloj si në ditë të zakonshme.

/Panoramaplus.al

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.