FOTOT- E veshur me fustanin e shkurtër me dekolte të hapur, Trejsi Sejdini ekspozon gjoksin dhe i vë flakën rrjetit

| 13:15
SHPËRNDAJE

Trejsi Sejdini është shfaqur shumë provokuese me imazhet e fundit të postuara në Instagram.

Modelja seksi e veshur me një fustan të shkurtër vuri më pah format e saj trupore perfekte.

Ndërsa ekspozoi gjoksin me dekoltenë e hapur.

Trejsi dukej mjaft tërheqëse dhe i vuri “flakën” rrjetit me fotot e nxehta.

/Panoramaplus.al

                 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.