FOTOLAJM/ Zv/Kryeministri ‘përgjon’ me takt telefonin e ministres së Drejtësisë, Çuçi mbikëqyr Kulturën. Çfarë nuk u pa në Kuvend

| 19:44
SHPËRNDAJE

Këtë të mënyrë u zhvillua seanca e radhës parlamentare. Fotografët e LSA kanë kapur momente pikante nga seanca.

Në një prej tyre shihet zv/kryeministri Erion Braçe që shikon me “takt” telefonin e ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.

71899954_2463708480330954_4598870149548736512_n 72199077_2832479646801369_4343576816733126656_n 36a65cd3-eb5a-466d-9d8d-3dad287d7200 dff2a7ee-99cc-409a-9133-a522c62a369e 2ed817af-4830-4e45-88d1-1d68922f673e 3a4bc453-c176-4b3e-a88a-0bc1d38a17bd 21e894dc-1821-42b5-bb64-3c953f038187 29616ca4-52a3-4504-bb91-abd2e12a0f10 fec90143-9c26-416d-8cb0-c8f30bf90bb3 c7a36b7c-ccd6-4a74-bc09-d57dc3263d86 76467b78-061f-4984-a569-b5a0ebcfa66e e01b176a-e941-4a0e-b294-4d659980959c 0b8eb79b-eab7-42f6-8245-68603612bbf2 b5751b7d-4292-494c-a760-f3c121f6efd9

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.