FOTOLAJM/ Sali Berisha ndihet keq gjatë protestës? Ja çfarë ndodhi

| 22:12
SHPËRNDAJE

berishalogog

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë protestës së sotme është parë në një moment të sikletshëm, teksa ndodhej mes turmës para Kryeministrisë.

Në disa foto ai është parë teksa mbahet nga shoqëruesit e tij.

“Panorama Online” u interesua pranë stafit të ngushtë të ish-kryeministrit, të cilët sqaruan se Sali Berisha ka qenë sëmurë këto ditë, por ai sërish ka dalë në protestë.

Të pyetur për foton ku shfaqet në gjendje jo të mirë, oficerët e sigurisë së ish-kryeministrit sqaruan se “në ato momente janë shtyrë nga disa protestues të Unazës së re, të cilët kërkonin ta takonin”.

Nga ana tjetër, zëdhënësja e ish-kryeministrit Berisha, Erla Mëhilli sqaroi se “ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe s’ka patur shqetësime dhe pas protestës”./F.B/PANORAMA

salaa

 

berishalo

 

protestuesit-opozites-8qershori111 protestuesit-opozites-8qershori11 protestuesit-opozites-8qershori1 protestuesit-opozites-8qershori protesta8qershori kryemadhi

 

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.