Fotolajm/ Llullaku i jep lamtumirën Astanës, zbulon destinacionin e radhës

SHPËRNDAJE

Azdren Llullaku ka zyrtarizuar ditën e sotme largimin nga ekipi i Astanës. Ai ka falënderuar klubit dhe mbështetësit e tij përmes një postimi në ”Instagram”.

dcv

Ndërsa, po ditën e sotme ai ka postuar një tjetër foto, ku shfaqet në avion duke u larguar nga Kazakistani. Gjithashtu ka zbuluar edhe destinacionin e tij të radhës, që është Stambolli.

ASASDASD

Nuk dihet nëse Llullaku po shkon në Stamboll, për të firmosur me ndonjë ekip të kryeqytetit turk, apo për arsye personale.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.