FOTO nga paparazi/ Të gjithë e duan Nard Ndokën, shihni ç’i bëjnë kolegët

| 20:10
SHPËRNDAJE

Ditët e para të këtij viti i kanë gjetur përsëri bashkë dy kolegët Vangjel Dule dhe Nard Ndoka.

nard ndoka

Që të dy kryetarë partish të vogla, tashmë dhe ish-deputetë, ata janë fotografuar në rrugët e Tiranës.

Por aty është shfaqur ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo, i cili ka insistuar për ta çuar diku.

nard-ndoka3 nard-ndoka1 nard-ndoka6 nard-ndoka nard-ndoka2

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.