VIDEO/ Shpërthen entuziazmi në stadiumi, shikoni çfarë ndodh kur futbollistët e Kombëtares dalin në fushë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 20:19

VIDEO/ Shpërthen entuziazmi në stadiumi, shikoni çfarë ndodh kur futbollistët e Kombëtares dalin në fushë

Numërimi ka nisur mbrapsht dhe më pak se 2 orë na ndajnë nga ndeshja e madhe Shqipëri-Ishujt Faroe.MixCollage-20-Nov-2023-08-22-PM-9224

Sonte pritet të jetë një festë e madhe për vendin tonë dhe skuadra kërkon ta mbyllë këtë fazë kualifikuese në vendin e parë, pasi matematikisht jemi kualifikuar në “EURO 2024”.

ORA 20:18- Futbollistët kryejnë nxemjen e fundit para ndeshjes me Ishujt Faroe. (SHIH VIDEON)

ORA 20:05- VIDEO/ Ka shkruar historinë me Shqipërinë, bomberi i munguar në listë shfaqet në stadium për të përshëndetur shokët e skuadrës

ORA 19:47- Edhe presidenit i FFK, Agim Ademi, është i pranishëm në ndeshjen e sotme.WhatsApp Image 2023-11-20 at 19.47.20

ORA 19:38- Futbollistët e Kombëtares zbresin në fushë (SHIH VIDEON)

ORA 19:25- Atmosfera brenda stadiumit (SHIH VIDEON)

ORA 19:20- Policia u kujton tifozëve rregullat brenda stadiumit “Air Albania” gjatë ndeshjes nëpërmjet megafonëve.

ORA 19:10- Mbërritja e tifozëve në stadium.

ORA 18: 36- FOTO+ VIDEO/ “Xhamadani vija vija…”- Elektrizohet atmosfera para ndeshjes së Kombëtares, tifozë të shumtë festojnë në rrugë e lokale

ORA 18:28 – VIDEO/ Gjithçka është gati për duelin me Ishujt Faroe, FSHF-ja publikon videon nga dhomat e zhveshjes

ORA 17:21- VIDEO/ Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"