Video ekskluzive/ Momentet e para pas pezullimit, ja çfarë diskuton Daku me shokët e ekipit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2024 | 22:22

Video ekskluzive/ Momentet e para pas pezullimit, ja çfarë diskuton Daku me shokët e ekipit

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Mirlind Daku nuk do të luajë nesër kundër Spanjës.

MixCollage-23-Jun-2024-03-53-PM-5103 (1)

Ky vendim është marrë nga Komisioni i Etikës dhe Disiplinës në UEFA duke e dënuar me dy ndeshje pezullim për shkak të incidentit të ndodhur pas përfundimit të ndeshjes së EURO 2024, Shqipëri-Kroaci.

Por duket se ky dënim nuk e ka trishtuar aspak futbollistin, përkundazi shfaqet mjaft i lumtur.

I dërguari ynë në Gjermani, Kristi Sejatllari ka arritur të sigurojë pamje ekskluzive nga stërvitja e Kombëtares. Aty shihet Daku i cili bisedon me Rei Manaj përsa i përket pezullimit.

Thirrjet me megafon të Mirlind Dakut, Komisioni i Etikës dhe Disiplinës në UEFA merr vendimin për sulmuesin e Kombëtares

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"