Protesta e opozitës, policia publikon masat e sigurisë. Rrugët e bllokuara

SHPËRNDAJE

Policia e Tiranës ka publikuar masat e marra për mbarëvajtjen e protestës së opozitës, që do të mbahet paraditen e së martës.

foto ilustruese e prej protestave te opozites
foto ilustruese e prej protestave te opozites

Në një njoftim për shtyp thuhet se, në kuadër të ruajtjes së rendit dhe sigurisë do të ketë bllokime të pjesshme të trafikut nga ora 11 në 16:00.

Bllokime do të ketë tek bulevardi “Zogu i Parë”, tek rruga e Kavajës dhe rruga e Dibrës.

Ndërsa tek rruga e Elbasanit dhe bulevardi Bajram Curri do të ketë kufizime të qarkullimit, vijon njoftimi për shtyp.

Ndërkohë do të ndalohet parkimi tek sheshi Skëndërbej dhe tek bulevardi Dëshmorët e Kombit, për të vazhduar deri tek sheshi Nënë Tereza, deri në orën 16:00.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.