29 Mars, 2023

Zhaklina dhe Arbri futen në shtëpinë e Big Brother VIP, darkojnë me banorët. Ja arsyeja


Zhaklina dhe Arbri dy opinionistët e Big Brother Vip Albania i janë bashkuar mbrëmjen e djeshme banorëve në një darkë brenda shtëpisë.

zhaku

Pas lidhjes me studion e cila zgjati shumë pak për shkak se Top Channel është në zi, Arbri dhe Zhaklina janë drejtuar në shtëpinë e Big Brother për të darkuar me banorët me rastin e ditëlindjes së Nitës.

Spektakli i mbrëmjes së sotme u anulua për shkak të sulmit ndërkohë që Arbana njoftoi banorët për ngjarjen e rëndë duke i vënë ata para zgjedhjes së vështirë nëse duan ta vazhdojnë apo jo spektaklin.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al