21 Gusht, 2017

Zbulohen mesazhet erotike të aktores shqiptare me djalin e pasur (foto)


Modelja Eliona Pitarka, e cila u bë e njohur në “Zjarr TV” si një nga spikeret që guxoi të jepte lajme me xhaketë zbërthyer, këtë herë vjen sërish në qendër të vëmendjes me mesazhet e nxehta që janë publikuar nga JOQ. Ka qenë një djalë, me të cilin ndoshta Eliona ka qenë në një marrëdhënie, ai që tregon bisedat erotike me aktoren dhe se si e joshi atë.

Sipas “JOQ”, djali tregon se e kishte fiksim dhe kishte vënë bast me shokët që “do e kapte”, e me sa duket, ia ka dalë mbanë. Në bisedat me aktoren duket që “bossi” e josh përmes parave këtë vajzë.SMS ELIONA 1

 

SMS ELIONA 2eliona2

SMS ELIONA 3

SMS ELIONA 4

 

SMS ELIONA 5

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al