18 Prill, 2024

VIDEO/ Wow! Bashkëshorti i këngëtares shqiptare ushqehet mbi trupin e saj


Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë fansat e saj artisja nuk i lë pas dore.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një video “funny” me bashkëshortin e saj, sipërmarrësin turk, Huseyin Usta.

Në video e publikuar në TikTok, me trupin e mbuluar nga ushqimi Genta është e shtrirë në një tavolinë, ndërsa bashkëshorti i saj po ushqehet mbi trupin e këngëtares.

Tavolina duket e gjitha e dekoruar me pije dhe ushqime të ndryshme, teksa në sfond të videos Genta ka vendosur një këngë turke që i kushtohet dashurisë.

 

@ustagenta #s #u #s #h #i #t #i #m #e #❤️ #❤️ #❤️ #🙏🙏🙏 @gentaismajliofficial ♬ Her Gün Yeni Müzik 🎵 – orijinal ses – Her Gün Yeni Müzik

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al