17 Maj, 2024

VIDEO/ U aludua se është përleshur fizikisht në “BBV”, Fation Kuqari publikon pamjet nga incidenti në shtëpi


Ish-banori i “Big Brother VIP”, Fation Kuqari ka ndarë me ndjekësit një video të pa transmetuar më parë, një incident që i ka ndodhur në këtë reality show.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, ai është rrëzuar në banjo duke lënduar fytyrën, ndërsa në rrjet u aludua se Fationi mund të jetë zënë me ndonjë banorë, i cili më pas e ka goditur.

Mirëpo së fundmi ish-banori ka treguar se i kishte këmbët me ujë dhe ka rrëshqitur në banjo duke i rënë karriges dhe lënduar cepin e syrit.

“Kur unë kam rrëshqitur se i kisha këmbët me ujë dhe i kam rënë karriges me cep të syrit. Kështu që flini të qetë, se as nuk jam zënë me kënd aty dhe as nuk më ka goditur kush…”– shkruan Fationi.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al