16 Tetor, 2017

VIDEO/ ‘Policët’ pyesin Tahirin: O shef pse të hoqën? Ja si përgjjgjet ish – ministri


Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli” këtë të djelë. I paraqitur në numrin humoristik me Florian Binaj dhe Irgen Çela të cilët luajnë personazhet e dy policëve pa diskutim dha shumë të qeshura.

Gjatë spektaklit nuk munguan edhe pyetjet me ‘spec’ nga dy policët të cilët pyetën ish-ministrin për largimin e tij.

Tahir i ka qëndruar serioz përgjigjes duke thënë se “çdo gjë e ka një fillim dhe një fund”.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al