25 Nëntor, 2017

Video/ Momentet më të bukura nga ceremonia e Marinës dhe Getit, del klipi i dasmës


Dasma e Marinës me Getoarin u përfol shumë jo vetëm për organizimin përrallor, por edhe për të ftuarit VIP, menunë e veçantë dhe gjithë atmosferën e bukur që me të cilën na njohën personazhet që ishin të ftuar në të.

Çifti i njohur i dhanë fund beqarisë së tyre më datën 10 shtator në një ceremoni madhështore Gjirin e Lalzit në Durrës.

Në fillim dëshira ishte që çdo detaj nga ceremonia të mbetej private, por fotot e dasmës dhe të ftuarve VIP bënë xhiron e rrjeteve sociale për ditë me radhë. Sot  produksioni që është kujdesur për xhirimet, kanë publikuar një video përmbledhëse me momentet më të bukura gjatë martesës.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al