6 Dhjetor, 2023

VIDEO/ I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur “ndryshon” profesion: Leksione falas në…


Pornostarja e njohur ruse, Eva Elfi, ka marrë një vëmendje të madhe dhe nga mediat sportive, duke treguar se është një tifozë e zjarrtë e futbollit.

MixCollage-06-Dec-2023-11-27-AM-1830

Gjatë Botërorit të Katarit ajo tregoi mbështetjen e saj për Argjentinën dhe kjo gjë duket se i solli fat Mesit me shokë përballë Francës.

23-vjeçarja e konfirmoi veten si “hajmali” dhe gjatë finales së Ligës së Kampionëve, e cila zgjodhi të mbështeste Mançester Sitin, me këtë të fundit që mundi Interin në Stamboll.

7

Së fundmi, Elfi duket se ka zgjedhur që të “ndryshojë” për disa kohë profesion dhe këtë e ka treguar me videon e fundit të postuar në rrjetet sociale, ku shfaqet duke kërcyer, teksa shkruan: “Jap leksione falas në rusisht”.

1

2

3

4

6

8

9

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al