25 Nëntor, 2017

‘’Vështirë të them lamtumirë’’,- aktorja shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë


Rozi Kostani është përballur me një humbje të madhe, pasi nëna e saj është ndarë nga jeta pak ditë më parë.

Aktorja e filmit “ Unë, ti dhe Kasandra” dhe e shumë roleve të tjera ka postuar një fotografi familjare në Facebook ku shkruan: “ Është e vështirë të të them lamtumirë. Oh mami”. Ngushëllime Rozit dhe familjes!

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al