1 Dhjetor, 2023

Upss! “I kam rrahur burrin shoqes”- Konkurentja e “Big Brother Vip” shokon: E takova rastësisht dhe…


Konkurentja e “Big Brother Vip Kosova” Sentiana Maloku së fundmi ka shokuar banorët me historitë e saj të mëparshme.

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Teksa po bisedonte me konkurentët në dhomën e gjumit ajo tregoi se një rast kur e takoi një shoqe të saj pas shumë kohësh, e cila i prezantoi bashkëshortin e saj.

“Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë”, Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Ky i fundit ishte një nga djemtë që Santiana kishte rrahur vite më parë, ndërsa këtë gjë ia ka treguar edhe shoqes së saj në atë kohë.

“Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë”, tha Santiana, duke zbuluar anën tjetër të karakterit të saj agresiv përveç bukurisë.

Gjatë qëndrimit në “BBV”, bukuroshja shpesh herë është përfshirë në debate me konkurentët, ndërsa në primen e fundit ajo mori vërejtje nga produksioni pasi kishte përdorur fjalë banale live.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al