9 Qershor, 2023

U zhvesh nudo dhe bëri s*ks brenda “Big Brother VIP”, volejbollistja gati të bëhet mësuese në… “Onlyfans”


Volejbollistja e njohur Kej Alvesh, e cila mori dhe një vëmendje të madhe në “Big Brother VIP Brazil” këtë vit, është gjithnjë e më shumë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Collage Maker-09-Jun-2023-02-06-PM-4277

Ajo theu të gjitha barrierat në një nga programet më të ndjekura në Brazil, duke kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë dhe gjithashtu duke u zhveshur disa herë nudo përpara kamerave pa asnjë problem.

Së fundmi, ajo duket se do të marrë një kthesë tjetër në jetën e saj.

23-vjeçarja është shprehur në rrjetet sociale se është gati që të bëhet mësuese në platformën për të rritur “Onlyfans”.

Alvesh tha së do të jetë e gatshme që të mësojë modelet e reja që janë gati të bashkohen në këtë platformë se si ta përdorin atë në kundrejt një pagese.

1

2

3

5

6

8

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al