2 Janar, 2018

U kritikua për fytyrën aspak të rregulluar, kësaj radhe befason instruktorja me format “bombë”


Geta Beqa, kampione e Botërorit të IFBB-së e njohur për një trup seksi dhe e cila nuk heziton të i ekspozojë ata, këtë trend e ka vazhduar edhe jasht palestrës.

Gentiana Beqa Ahmeti, e njour në publik si Getta, e po ashtu edhe si kampione e Botërorit të IFBB-së, të mbajtur në Biarritz të Francës, nuk reziston të tregoj muskujt dhe format e saj trupore edhe në emisione televizive, shkruan GazetaExpress.geta-123-1514887774-370618

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, në Top Channel Geta Beqa me një bluzë transparente ka shfaq linjat trupore.

26233833-1770304279941463-1501900381-n-1514887638-5511248

Kujtojmë se në Botërorit të IFBB-së ,në një konkurrencë të vështirë, e sfiduar nga pjesëmarrëse të 55 shteteve nga pesë kontinente, Beqa ia ka dalë ta prezantojë Kosovën në mënyrën më të mirë, duke i lënë të gjitha pas, për të marrë medaljen e artë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al