21 Shtator, 2017

Tupac mund të jetë gjallë , ja çfarë thotë dëshmitari okular i vrasjes


Ai ishte dëshmitar i vrasjes brutale të reperit të njohur Tupac Shakur më 1996.  Turma e adhuronte, publiku duartrokiste për të dhe për brezin e të rinjve ai ishte kthyer në një njeri frymëzues.

Sot, më shumë se dy dekada pas vrasjes që tronditi botën, Suge Knight i ka shtuar edhe më shumë dyshimeve teorive konspirative rreth Tupac, duke thënë se beson se ai mund të jetë ende gjallë.

Producenti dhe bashkë-themeluesi i studios ‘Death Row Records’, 52 vjeç, i bëri këto pretendime duke folur për Fox mbi temën ‘Kush e qëlloi Biggie-n dhe Tupac-un’

 

Ai tha se pikëpyetjet rreth përkeqësimit të papritur të gjendjes së Tupac në spital, e bënë atë që të mendonte se ai mund të jetë ende gjallë.

 

Spekulime rreth asaj se Tupac mund të jetë gjallë dhe mund ta ketë ‘falsifikuar’ vdekjen e tij kanë shumë kohë që qarkullojnë.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al