12 Tetor, 2017

Tiransi shkon në shtëpinë e nuses dhe mbyllet në dhomë, vjehrri i bën atë që s’ua pret mendja


Një emigrant i cili prej 3 javësh është fejuar me një vajzë e cila jeton në Tufinë duket se është bërë i ‘bezdisshëm’ për vjehrrin dhe vjehrrën pasi shkon tre herë në ditë në shtëpinë e tyre. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, vjehrri nuk do që dhëndri të vijë shpesh në shtëpinë e tij pasi qëndron në një dhomë me vajzën për orë të tëra saqë, ai detyrohet të fikë automatin për t’i nxjerrë. Gazetarja tha se e gjithe kjo ndodh pasi vjehrri nuk e lejon vajzën që të shkojë në shtëpinë e dhëndrit.

“Vetëm 3 javë pas fejese, dhëndri emigrant i cili ishte njohur me mblesëri me nusen e tij e cila jeton në Tufinë ka filluar t’i pëlqejë shumë nusja dhe shkon tre herë në ditë tek familja e vjehrrit që të qëndrojë me nusen. Kjo gjë ka shqetësuar vjehrrën dhe vjehrrin pasi nuk duan që dhëndri t’iu vijë kaq shpesh në shtëpi pasi çifti futet në një dhomë dhe qëndrojnë vetëm për një kohë të gjatë aq sa vjehrri detyrohet të ulë automatin e dritave në mënyrë që ata të dalin nga dhoma. E gjithë kjo ndodh pasi vjehrri nuk e lejon vajzën që të shkojë në shtëpinë e dhëndrit”, tha gazetarja.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al