26 Shkurt, 2024

Tensione dhe krisje të marrëdhënieve në çift, zbuloni shenjat që s’kanë fat sipas horoskopit për këtë javë


Java ka nisur me mot të vrenjtur dhe me shi në disa zona dhe kështu parashikohet të vazhdojë edhe për disa shenja të horoskopit, të cilat pritet të përballen me mot të keq, veçanërisht në atë personal, nga data 26 shkurt deri më 3 mars.

Virgjëresha

Ajo që ju pret në javën 26 shkurt – 3 mars 2024, është argument i një lënde të tillë që nuk do të mund ta shmangni, pasi ju dhe partneri juaj keni diçka që duhet diskutuar. Kjo është java kur mendoni se gjërat mund të ndryshojnë dhe në mënyrë që ky ndryshim të ndodhë, ju të dy duhet të kaloni disa kufij të panjohur.

Gjëja e frikshme është se sapo t’i kaloni ato, nuk ka kthim prapa. Gjëja e mahnitshme është se shërimi është ajo që shihni se ndodh “pas” ndarjes. Sapo gjërat të dalin në dritë, mund të zbuloni se përfundimi i marrëdhënies është e vetmja gjë realiste që mund të bëni.

Kjo javë ju bën të shikoni thellë në psikikën tuaj dhe do t’ju duhet t’i tregoni vetes të vërtetën. Kjo e vërtetë është ajo që do t’ju çojë në një vendim, i cili do të jetë i vështirë, por do ta dini se është i duhuri.

Akrepi

Këtë javë do të ndjeni nevojën për t’ia bërë të qarta ndjenjat partnerit tuaj. Vendimi juaj mund të jetë të ndaheni, sepse nuk mund të vazhdoni më me këtë person, por duhet të keni kujdes se si shpreheni.

Rimendoni se çfarë do të thotë ky person për ju, respektoni atë që keni kaluar së bashku dhe atë që ata kanë kontribuar në marrëdhënien tuaj, dhe cilido qoftë vendimi juaj, shprehuni me respekt.

Në fund të fundit, ju nuk dëshironi të lëndoni dikë që nuk ju ka lënduar, apo jo?

Peshqit

Këto ditë ju konfirmoni mendimet që keni pasur prej kohësh. Marrëdhënia juaj nuk ju përmbush më dhe keni pranuar që nuk po funksionon ashtu siç do të dëshironit. Me Saturnin që ju tregon saktësisht se çfarë nuk ju pëlqen në lidhje, do të zbuloni se nuk ka kthim prapa.

Mendimi dhe nevojat tuaja kanë ndryshuar. Koha e ka gërryer marrëdhënien. Sado e trishtueshme që mund të duket tani, ju mund të shihni se e ardhmja do të jetë e lumtur nëse mund ta kaloni këtë javë.

E mira është se edhe partneri juaj është në të njëjtën rrugë me ju dhe kështu do shmangni dramat dhe konfliktet.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al