17 Korrik, 2020

“Të josh dhe të bëj budalla, sa herë dua”- Tayna poston fotot provokuese dhe dërgon mesazhin


Tayna është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Këngëtarja postoi foto e veshur me reçipeta dhe një fund të shkurtër duke venë në pah format e saj joshëse trupore.

Tayna dukej mjaft seksi dhe tërheqëse me veshjen ekstravagante, teksa dërgoi edhe një mesazh.

“Unë të joshë dhe të bëj budalla, sa herë që dua ??‍♀️”- shkroi këngëtarja krahas fotos.

Ndërsa dy ditë më parë, postoi foto teksa shijonte rrezet e diellit në bregdet e veshur me bikini.

Tayna u shfaq mjaft joshëse teksa ekspozoi gjoksin bombastik.

/Panoramaplus.al

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al