24 Prill, 2024

“Të betohem, kam dy ditë që tallem me ju”/ Konkurrenti i “BBV” i drejtohet Erjola Doçit! Moderatorja: O Meriton c*ca mos…


Ironitë, talljet, debatet dhe shakatë në shtëpinë e “Big Brother VIP” nuk kanë të mbaruar, ku e tillë ishte ajo e ditës së sotme mes moderatorit Meriton Mjekiqi dhe Erjola Doçit.

“Ky është dallimi, unë tallem me ju dhe ajo ikën”- i tha konkurrenti moderatores e cila duke e injoruar u shpreh se nuk po e dëgjon fare.

Meritoni u betua se ka dy ditë që tallet me banorët dhe Erjola distancohet, ndërsa kjo e fundit e ka mohuar që gjë të tillë “bëj çfarë të duash”.

“O Meriton cica mos thuaj tallje, thuaj shaka”, iu drejtua moderatorja, teksa Meritoni filloi të qeshte.

 

Pjesë nga diskutimi:

Meritoni: Ky është dallimi, unë tallem me ju dhe ajo ikën

Erjola: Rrezet e diellit pengojnë që fjalët e tua të depertojnë te unë, kis-kis

Meritoni: Të betohem në Zot që kam dy ditë që tallem me ju dhe ajo ikën

Erjola: S’kam ndjekë njeri unë, por ti je i vogël për ta kuptuar

Meritoni: Prap ishte tallje, po kjo se kupton. Mos bje peshk i jemi

Erjola: A e din ça të puth, bëj ca të duash

Meritoni: Mua më dha Romeo që se ka ndjek, unë prap tallem me të dhe kjo prap bie pre

Erjola: O Meriton cica mos thuaj tallje, thuaj shaka

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al