13 Tetor, 2017

‘Ta lëshova një grusht’ , modelja shqiptare reagon kur e pyesin për seks me pagesë


“Ta lëshova një grusht!” Kështu u përgjigj Kristina Bakiu, kur u pyet në “PopCulture” nëse do të kryente marrëdhënie seksuale me pagesë.

Përtej paragjykimit që një vajzë e bukur është vetëm e bukur, jao na vërtetoi të kundërtën. Ajo zbulon se është një vajzë modeste dhe mund të dashurohej edhe me një kamarier. Fituese e “Miss Universe Albania 2013” dhe përfaqësuese e Shqipërisë në “Miss World 2015” në ishujt Hanian të Kinës, tashmë pretendon pse jo të futet në botën e televizionit.

Intervista :

Pagesa më e lartë që ke marrë si modele në Shqipëri?

Kristina Bakiu: 600 mijë lekë

 

Jashtë vendit?

Kristina Bakiu: 1500 euro

 

Pagesa më e ulët që ke marrë ndonjëherë në Shqipëri?

Kristina Bakiu: 100 mijë lekë

 

Të kanë ngacmuar ndonjëherë në punë?

Kristina Bakiu: Po, ka ndodhur

Modelja më e mirë shqiptare?

Kristina Bakiu: Adrola Dushi

 

E huaj?

Kristina Bakiu: Adriana Lima

 

Mashkulli ideal?

 Kristina Bakiu: I zgjuar, i përkushtuar, burrëror!

 

Lidhja më e gjatë?

Kristina Bakiu: Kalo te tjetra.

 

Pse u ndave nga lidhja e fundit?

Kristina Bakiu: Nuk kam qenë e lidhur. Nuk dua të flas për këtë.

Cfarë kanë mangët meshkujt shqiptarë?

Kristina Bakiu: Janë pak arrogantë, nuk dinë të sillen! Nuk dinë të trajtojnë një femër.

 

Të kanë ofruar ndonjëherë seks me pagesë?

Kristina Bakiu: Jo. Kam dëgjuar fjalë, por personalisht nuk kam pasur raste të tilla.

 

Nëse dikush të ofron seks me pagesë, sa është pagesa?

Kristina Bakiu: Kelviii, çfarë po thua. Mund të hajë ndonjë grusht ndoshta

Top Channel

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al