16 Shtator, 2017

Suada Sherifi shfaqet për herë të parë krah bashkëshortit në ditëlindjen e vajzës së tyre


Suda Sherifi është treguar tepër e rezervuar për jetën e saj bashkëshortore duke mos publikuar asnjë foto me burrin në rrjetet sociale, ndërkohë që me vajzën e saj ajo shihet shpesh.

Por mbrëmjen e djeshme në ditëlindjen e parë të vogëlushes së saj, Suada ka bërë publike disa video nga festa familjare, duke na treguar edhe partnerin dhe babin e Deizit.xnbdf,nbsd21763805_1951092168467271_879807516_n21767483_1951092258467262_1119940942_n21763692_1951092195133935_1841373437_n

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al