16 Tetor, 2017

“Shoqja e mamit më mori virgjërinë, bëjmë seks të egër sa herë që…”


Letra e djalit për The Sun:

Shoqja më e mirë e mamasë sime më mori virgjërinë dhe që atëherë bëjmë seks të egër, pasionant sa herë mundemi.

Jam një djalë 19 vjeç dhe shoqja më e mirë e mamit është 43 vjeçe. Ajo është super në formë dhe duket sikur është në të 20-at.

E pëlqeja që kur isha 15 vjeç. Burri i saj është një njeri i tmerrshëm dhe dëshiroj që ajo të largohet nga ai. Ende jetoj me nënën time.

Ne na afroi puna në dyqanin e saj të bukurisë, sepse i blija produkte. Një ditë kur shkova në dyqan, ajo ishte e trishtuar dhe më tha se motiv ishte zënka me të shoqin që pinte.

Madje ai e kishte kërcënuar se do t’i fikte cigaren në fytyrë. Në këtë moment e përqafova.

Ajo mbylli derën dhe nisi të më puthte me pasion. Unë i thashë: “Ti je e bukur, por je e martuar dhe ende jam i virgjër”. Ajo tha: “Nuk ka gjë. Është vetëm një puthje. Faleminderit që je i sinqertë”.

Një natë tjetër dolëm dhe përfunduam duke bërë seks.

Më tregoi se çfarë të bëja. Ishte e pabesueshme. Tani ne takohemi kur mundemi. Tani dua që ajo ta lërë burrin.

Përgjigja e DEIDRE: E besoj që ishte e mahniteshme për ju, por nuk mund të shoh një të ardhme realiste për ju të dy.

Ju e keni fantazuar atë për një kohë të gjatë, e tani ëndrra juaj është bërë realitet.

Por seksi me ty nuk është zgjidhja që ajo të shpëtojë nga bashkëshorti i dhunshëm.

Por ky është vendimi i saj dhe tani vetëm mund t’i shkaktosh problemet nëse përpiqesh të bësh “revulucion”.

Rri më shumë me miqtë e tu!/Përshtati Panorama/

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al