2 Janar, 2018

Rudina Dembacaj i bëhet “makth” Bert Aliajt, i zbulon ambientin e shtëpisë


Rudina Dembacaj këto festa zgjodhi që t’i kalojë jashtë Shqipërie së bashku me partnerin e saj dhe vajzën e tyre Viktoria.26168276_10215109788437625_5363650845319350459_n

Duket se gjet udhëtimit të tyre ata kanë vizituar edhe Belgjikën, duke takuar edhe një mik të saj, Robert Aliajn i cili ishte dhe pjesë e jurisë së Dance With Me aty ku rudina konkurroi për disa javë.26165730_10215115072769730_8363350966798930823_n

Në një foto të postuar në Facebook ajo ka shkruar: Bertit i jam bere makth,i erdha dhe ne shtepine ne Bruksel ?❤️ Ne shtepine e @robertdragot ,nje super familje,super dashuri!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al