2 Mars, 2020

Rihanna ndez rrjetin, provokon fansat me të brendshme rozë me dantella


Ajo po zbulon çdo ditë talentet e saj të shumta. Rihanna ka treguar që është shumë e suksesshme si këngëtare dhe biznesmene.

Ndërsa së fundmi, po shfaqet edhe si një supermodele.

Rihanna ka në pronësi të saj biznesin për të brendshmet e femrave Savage x Fenty.

Dhe ka zgjedhur që t’i reklamojë vetë koleksionet e reja.

Këngëtarja publikoi në Instagramin e saj një seri fotosh ku shfaqet shumë seksi e veshur me të brendshme ngjyrë rozë transparente duke mos lënë vend për imagjinatën.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al