23 Shtator, 2017

Portreti i lumtur familjar i Emina Cunmulajt


 

Emina Cunmulaj është modelja shumë e suksesshme, e vetmja e cila ka arritur të prekë edhe pasarela të mëdha ndërkombëtare.

Ajo shquhet për afërsinë që ka me publikun e saj, për miqtë dhe fansat që e ndjekin në rrjetet sociale.

Së fundi, modelja e famshme ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” së bashku me familjen e saj të vogël, bashkëshortin dhe vajzën.

Në këtë fotografi nuk kanë munguar as komentet e fansave të saj shqiptarë, që e kanë pëlqyer portretin e lumtur familjar të Eminës.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al