23 Shtator, 2023

Pas shpërnguljes në SHBA, Messi rrëfen për herë të parë dëshirën e parealizuar: Do të donim…


Futbollisti i njohur Lionel Messi në një intervistë të zhvilluar së fundmi me  “YouTuber-in” Miguel Granados, ka folur më shumë rreth jetës së tij personale.fghg

Ai ka treguar dëshirën e madhe për të zgjeruar familjen e tij me bashkëshorten Antonela Rokuzo.

Çifti kanë tre fëmijë së bashku, Ciro, Mateo dhe Thiago, por “Pleshti” u shpreh se ka shumë dëshirë të ketë një vajzë.

“Ne do të donim të kishim një fëmijë tjetër. Unë jam ende duke pritur për një vajzë në familjen time”, u shpreh futbollisti.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al