23 Prill, 2024

Pas daljes nga “BBV”, Lidi Delia bën publike imazhin e bashkëshortes së tij! Kush është femra që i ka rrëmbyer zemrën ish-banorit? (Foto)


Animatori Lidi Delia disa ditë më parë u eleminua nga shtëpia e “BBVIP”, pas një nominimi “kokë më kokë” me Liam Osmanin.

Pas daljes nga shtëpia, ish-banori ka qenë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku ka ndarë me ndjekësit foto nga përditshmëria e tij.

Ditën e sotme Lidi ka postuar në Instagram një foto me bashkëshorten e tij, Paola Delia me të cilën ka edhe dy fëmijë.

Të dua jeta ime, me padurim pres me u pa”- ka shkruar ai krahas fotos, ndërsa bëri publik imazhin e shpirtit të tij binjak.

Gjatë qëndrimit në “BBV”, Lidi shpesh herë ka treguar për fëmiljët dhe partneren e tij, duke shprehur dashurinë e madhe që ka për familjen e tij.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al