3 Mars, 2020

Parashikimi i Horoskopit, datë 03 mars 2020


Dashi

Klima në çift do jete e paqëndrueshme gjate kësaj dite. Në planin financiar do jeni më dinamike dhe më të organizuar.

Demi

Çiftet do kenë disa debate sepse nuk do bien dakord për një vendim që iu duhet të marrin. Financat do vijnë duke u përmirësuar.

Binjaket

Do kaloni edhe disa momente të lumtura në çift. Klima në sektorin financiar do jetë e dyzuar. Hidhni çdo hap me kujdes.

Gaforrja

Dita e sotme do jetë me ngjyra. Ndjenjat do jenë mjaft të forta dhe do shprehni gjithçka që ndjeni. Do bëni çmos që të fitoni sa më shumë para.

Luani

Sot do flisni me partnerin për një problem. Në planin financiar nuk është koha e duhur për të blerë atë që kishit menduar.

Virgjeresha

Lëreni më të lirë partnerin sot. Nëse ai ka ndërmend të bëjë diçka askush nuk do mund ta pengojë. Në planin financiar tregohuni më largpamës.

Peshorja

Gjithçka do shkojë si duhet në jetën tuaj sentimentale kështu që shfrytëzojeni. Në planin financiar mund të bëni shpenzimet që doni.

Akrepi

Çiftet do tregohen më tolerante dhe do merrni vendime në të ardhmen. Financat do jenë mirë, nëse nuk do bëni shumë shpenzime.

Shigjetari

Marrëdhënia juaj me partnerin do jetë shumë e mirë. Komunikimi është një nga pikat tuaja më të forta. Në planin financiar do keni fat.

Bricjapi

Sot do ndiheni mirë pranë partnerit dhe do shijoni momente të bukura. Në planin financiar nuk duhet të bëni shpenzime.

Ujori

Çiftet duhet të tregohen të kujdesshëm në biseda. Në planin financiar do jeni më të organizuar dhe çdo shpenzim do e mendoni mirë.

Peshqit

Sot mos këmbëngulni kot kur e dini se ideja juaj është e gabuar. Toleranca duhet të rivendoset sërish. Shpenzimet duhet të jenë të pakta.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al