21 Gusht, 2017

Olti Curri është baba i një djali?! Olta Gixhari i bën lëmsh të gjithë me këtë foto


Olta Gixhari sapo bëri “lëmsh dynjanë” me këtë foto të postuar në Instastoy.

Ajo si fillim postoi një foto ku puthte një djalë të vogël, e më pas një pjesë nga biseda me Olti Currin ku ky i fundit i thotë “se nuk njohu fëmijën e tij”.

Por se çfarë fshihet pas kësaj fotoje, dhe se çfarë raporti ka Olti me djalin, mbetet për t’u vërtetuar nga vetë opinionisti.

20988012_1941329656110189_118966321_n21015327_1941329612776860_281330042_n

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al