26 Shkurt, 2024

Një tjetër ish në Big Brother VIP? Silvi përqafon Sarën: Mos na bëhet xheloz Bardhi


Silvi dhe Sara kanë zhvilluar një bisedë me njëri-tjetrin në oborr.

Silvi shprehet se ka dëshirë që Sarën ta ketë në shtëpi. Sara në shenjë mirënjohje i ofron një përqafim për të cilin Silvi e thumbon duke i thënë se mos fakti që ata të dy përqafohen bën xheloz Bardhin.

Sara e këshillon mos të ketë komplekse për ti folur ose për tu afruar pasi Bardhi nuk e ka problem.

Pjesë nga biseda:

Unë ty të dua në shtëpi

Sara: Ohh!  Përqafim!

Silvi: Mos na bëhet xheloz Bardhi?

Sara: Jo jo

Sara: Unë jam njeri që gjithmonë e kam derën e hapur un ndoshta nuk vij e  para por nuk te pres nuk te pres me këmbët e para

Silvi: Po edhe nuk jam përfshirë sepse jeni edhe çift

Sara: Jo mos u komplekso fare se unë dhe Bardhi nuk e kemi fare problem

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al